Saturday, November 16, 2013

İnci Kolye (Pearl necklace)


Kolye , farklı renklerde ve boyutlarda inci kullandık. Aralarına  metal rondella boncuk vardır. Ayrıca kolye ucu olarak gümüş rengin de metal aparat kullandim. Ürün tek yapılmıştır.

Necklace , we have used pearls in different colors and sizes. I used between the wheel rondelle and steel silver pendant. Product made ​​one.

Makrome Kolye (Macrome Necklace)


Bugün size yeni bir kolye çalışmamı göstermek istiyorum. Aşağıdaki kolye, makrome tekniği yapılmıştır. Kullandığım malzeme ise floş iptir. Ürün tektir.

Today I want to show you a new necklace. The following necklace, made ​​of macramé technique. for the necklace is used to flush rope. Necklace made ​​of a single.
 

Thursday, November 14, 2013

Kolye (Necklace)Bu çalışmam da turuncu ve kırmızı renkte kum boncuk kullandım. Dutch Sprial tekniği ile yapılmıştır. Kolye ucu ise peyote ve fringe tekniği ile çevrelenmiş siyah renkte boncukla tamamlanmıştır. Kapama aparatı olarak da beyaz metal kullanılmıştır. Kolye, tek olarak üretilmiştir.

For this necklace ; I used the orange and red seed beads. I worked with Dutch Spiral technique for necklace, for the pendant working I used black color bead  with peyote and fringe technique has been completed. For additional white metal used in closing bracket. Necklaces is a unique..

 

Takılarım (My Jewelers)


Herkese Merhaba,
Bloğum da çok fazla yazı yazmadığımın farkındayım. Diğer bloglara baktığım da çok uzun yazılar ve açıklamalar olduğunu görüyorum. Bu nedenden ötürü bundan sonra daha açıklamalı olarak yazmaya çalışacağım. Öncelikle genel açıklama yapma ihtiyacı duydum. Takılarım tamamen el işçiliğidir. Tüm takılarımın tek olmasına dikkat ediyorum. Eğer takı sipariş  edilmek istenirse bana mesaj atabilirsiniz.. Güzel yorumlarınızı her zaman bekliyorum.

*Hello everyone,
I know too much explanation and did not write block of text. I look at other blogs,I see that  articles and comments too long. For this reason then try to write as much explanatory. First, I felt the need to make the general statement. My Jewelers completely is hand made ..All jewelry is unique.  if the jewelry can be ordered; Please write a message to me .. Nice comments are always waiting.
 

Kızılderili Motifli Kolye (Necklace of Indian style )

Kızılderili Motifli Kolye      Etnik tarzdaki motifleri çok sevdiğim için bu kolyeyi yaptım. Bu kolye, Hippi yıllarında da...